Nedávno jsme vám v jednom článku ukázali, jaké sídlo si pořídil DJ a producent Zedd. Mutitalentovaný producent, který stojí za hity jako Clarity, Stay či Beautiful Now. Že je Anton Zaslavski skutečně kvalitní hudebník, dokazuje i díky svému rozsahu, který se neomezuje pouze na žánr elektronické taneční hudby.

Kromě komerční EDM produkce teď totiž přišel s vlastní hudbou k sérii zajímavého dokumentu. Ten se natočil v produkci National Geographic a bude se na stejnojmenném kanálu vysílá každé pondělí. Série nese název One Strange Rock a kromě unikátní Zeddovy hudby či fantastických záběrů se v ní objeví například i populární herec Will Smith. Ten se zapsal do povědomí EDM fanoušků i díky svému nedávnému vystoupení na Ultra v Miami.

Dokumentární pořad si dává za úkol prozkoumat všechny možné příběhy naší planety. Zachycuje krásu krajin, událostí, či zvířat, které zde žijí. Vezme diváky do zákoutí, kam se standardně lidské oko nepodívá. Kromě toho ale ukáže i jizvy, které lidská rasa zemi způsobuje a k vidění tak bude i znečištěné prostředí, kácení a další neduhy. Pro více informací mrkněte na facebook National Geographic.

Zdroj: We Rave You