Praha Žije
9.prosince – sobota
Retro Music Hall
DJs: Tom Staar, Mio, Dom Quark, Ludwig, Patrik Junior
Vstupné: od 150 Kč v předprodeji
Událost: https://www.facebook.com/events/383640952056644

Anglický DJ a producent – Tom Staar – patří mezi pilíře hudebního odvětví s názvem groove. Jeho ikonické schopnosti, vytvářet skladby, které naplní každou slyšitelnou frekvenci, si všimli i velká jména elektronické taneční scény a díky tomu mohl spolupracovat se jmény jako Axwell & Ingrosso, Armin van Buuren či Above & Beyond. Zapomenout nesmíme ani na jeho největšího parťáka Krydera, se kterým se skvěle doplňují.

I díky podpoře labelů jako jsou Axtone, Sosumi či Mau5trap se Tom Staarovy singly několikrát ocitly mezi nejprodávanějšími deseti na portálu beatport. Jeho vlastní label Staar Traxx se pak stává poměrně dravou platformou, která šplhá vysoko po prodejních číslech. Jeho vystoupení jsou živá a plná vkusné taneční hudby, kterou dokázal již několikrát prezentovat i tady v CZ. Vy se na něj můžete těšit již 9. prosince v populárním klubu Retro Music Hall.

Tím ale výčet vystupujících rozhodně nekončí. Dalším zajímavým projektem bude propojení našeho rezidentního DJe Mia se saxofonovým kouzelníkem – SaxoKidem, kteří mají speciálně pro tuhle noc připravené společné vystoupení. Line-up pak doplní mladý talent Patrick Junior, Dom Quark a hezounek Ludwig.

Vstupenky jsou pak v prodeji od 150 Kč v síti smsticket.
Zde: https://www.smsticket.cz/vstupenky/10713-praha-zije-tom-staar-v-retro-music-hall