Nedávno jsme vás informovali o hádance, kterou poskytli pořadatelé festivalu s Calvinem Harisem. Někteří z vás si tipli správně. Díky tomu, že jsme od pořadatelů dostali kompletní seznam vystupujících, tak už víme kdo všechno doplní už dříve potvrzeného Dubfira. Díky těmto umělcům se z tohoto festivalu stane akce, kde si prostě vybere a přijde na své úplně každý. Takže tady to je: Domonique Jardin, Pendulum, James Zabiela, Timo Mass a Dubfire.

DJane Domonique Jardin pochází z rakouské Vídně, ale vyrůstala v New York. Sama o sobě říká, že byl vždycky bavič a miluje, když to v průběhu hraní může pořádně rozjet, kdy si oni lidé často myslím, že je tak trochu mimo kontrolu. Také, že je. V jejím podání to bude určitě pořádná divočina.

Timo Mass patří k těm, které jsme v ČR mohli slyšet poprvé před více jak dvanácti lety, ve spojitosti s prvním velkým tanečním festivalem v ČR. Od našich hranic to k nám nemá daleko a jeho jméno se řadí k velkým pojmům světové taneční scény. Jeho záběr od housu až k technu je obdivuhodný. Loni vydal po delší době nové album.

Pendulum měli v ČR i vystoupení, kde se tito pánové nebáli sáhnout i po živých nástrojích. Nutno však dodat, že bez „elektroniky“ by to nebylo ono.

Pioneer si vždy vybíral své ambasadory pro svou techniku velmi pečlivě. Jedním z těch, kteří jsou s touto značkou dlouhodobě spjati, je i na první pohled skromný a technicky až přepečlivý DJ a producent v jedné osobě James Zabiela. Kdo má rád např. Sashu, určitě si dopřává do svých uší i jeho.

Další info, včetně vstupenek na Only Open Air Festival, můžete najít na jejich facebookových stránkách.